Mrowienie w piersiach, mdłości a ciąża

witam, jestem już mamą 7 letniego chłopca ale teraz staramy się o rodzeństwo dla naszej pociechy - już od 6 miesięcy i nic. okres spóżnia mi się 2 dni, miewam mdłości, czuje mrowienie w piersiach, brodawki stały się ciemniejsze a na około sutków pojawiły się białe wzgórki ( nie bolą), jestem senna i z nosa poleciała mi krew( w 1 ciąży tylko brak okresu i krew z nosa to były moje objawy do 6 tc) robiłam już dwa testy ale wynik był negatywny. czy test mógł się mylić aż dwa razy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Raczej jest to mało prawdopodobne, jednak wskazane byłoby aby Pani stan ocenił ginekolog podczas badania USG.