Mrowienie w rękach, kołatanie i ścisk serca

Witam! Od około dwóch tygodni strasznie źle się czuję. Zaczęło się od duszności przez które trafiłam na pogotowie. Nie mogłam nabrać powietrza, czułam mrowienie w rękach, nogach i na twarzy.Teraz doszło kołatanie i ścisk serca, dziwne uczucie w głowie jakbym miała zemdleć i stracić nad sobą kontrolę. Przez cały czas obawiam się, że zaraz się uduszę. Bardzo szybko się męczę. Wyniki badań mam dobre (ekg, morfologia, tarczyca). Przyjmuję Propanolol, Pramolan, krople Milocardin. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć.