Mrowienie w stopie i ból po operacji kręgosłupa

Jestem po wypadku samochkompresyjne złamanie trzonu L2. Operacja stabilizacja L1-L3. Operacja druga dyskopatia (foraminotomia z discymetrią poziom L4/L5). Rok 2014 zaostrzenie stanu 08.2014. Operacja trzecia usuniecie dysku L4/L5 ze stabilizacją miedzytrzonową, po operacji poprawa tylko mrowienie w stopie i łydce, po około trzech tygodniach ból stopy rozlany piekący, łydka czy to normalne takie pogorszenie po operacji było lepiej boje się że coś się nie udało, że nerw kulszowy został uszkodzony.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.