Mruganie oczami, ucisk w gardle i na szyi oraz osłabienie

WITAM MAM 22 LAT WAZE 98KG WZROSTU MAM 185. MOJE PROBLEMY TO MRUGANIE OCZAMI UCISK LEKKI W GARDLE I NA SZYI. BRAKUJE MI TEZ CZASAMI SILY W NOGACH CZESTO NIE MAM SILY NP DO PRACY. CZASAMI CZUJE W LEWYM OKO MAM TAKIE CIEZKIE JAK ODYCHAM TO SLYSZE GWIZDY. JESTEM MLODYM CZLOWIEKIEM ALE BRAKUJE MI ENERGI I MARTWIE SIE

Witam,

rozumiem Pana zmartwienie i szukanie sposobu poradzenia sobie z niepewnością, związaną z opisywanymi objawami.Mam przekonanie, że warto było rozprawić się z problemem o którym Pan pisze. Na początek konsultacja u lekarza internisty i wykluczenie przyczyn somatycznych objawów: możliwe, że problemem jest zaburzenie pracy tarczycy. Proszę porozmawiać z lekarzem o swoich trudnościach i zrobić podstawowe badania. Jeśli nadal będzie Pan zmagał się z sytuacją, może warto byłoby skorzystać z pomocy rejonowej poradni zdrowia psychicznego, zasięgnąć porady lekarza specjalisty psychiatry i psychologa. Warto byłoby sprawdzić, czy przyczyna dolegliwości związana jest z zaburzeniami depresyjnymi. Na pewno taka pomoc ułatwiłaby Panu poradzenie sobie z problemem o którym Pan do nas napisał.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf