Muszę schudnąć i to szybko!

Jestem taka gruba każdy mi mówi, że jestem chuda i mam anoreksję, nieprawda, bo anorektyczki są chude, szczupłe tylko im pozazdrościć. Dzisiaj byłam się ważysz, bo tak zaleciła Pani psychiatra, u której się leczę i kazała mi przytyć 47-48. Jak dzisiaj byłam to wyszło 46.700. Jestem bardzo zła na siebie i czuję, że muszę dalej się odchudzać. Mój wzrost to : 164, jutro idę do psych. i psychiatry. Chcę ważyć 40 kg jak kiedyś albo jeszcze mniej. Wtedy może nie miałam na nic siłę, ale czułam i bardziej chciałam, że chudnę i robię coś w końcu dla siebie, a nie dla innych. Mam nadzieję, że kiedyś osiągnę swój cel i nikt mi w nim nie przeszkodzi. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Masz niedobór masy ciała.
Nie powinnaś się odchudzać.
Na pewno wiele osiągniesz w życiu, jeśli go nie zniszczysz obsesyjną chęcia schudnięcia.
Posłuchaj rad psychologa.
Pozdrawiam