Mutacja genu CYP1B1 a ryzyko wystąpienia choroby nowotworowej

Witam serdecznie, od kilku lat badam się regularnie w Zakładzie Genetyki i Patomorfologii ze względu na występowanie raka w rodzinie (pod różą postacią). Do tej pory wszystko było dobrze( jestem zdrowa) ale wykryto u mnie mutację genu CYP1B1 - homozygota GTC (warianty C142G,G355T,G1294C) W genach CHECK2,NOD2,BRCA1,BRCA2,PALB2,CDKN2A(P16) Nie stwierdzono nosicielstwa.Tutaj pytanie co robić, jak się do tego odnieść? jakie jest prawdopodobieństwo zachorowania.
Lek. Tomasz Budlewski

a jakie nowotwory występowały w rodzinie? najbardziej odpowiednim postępowaniem bedzie konsultacja lekarza z wymienionego zakładu.