Mutacja w genie Mthfr C677 t heterozygota

Witam, Jakis czas temu stwierdzono u mnie mutacje w genie Mthfr C677 t heterozygota. Mam dosc wysoką homicysteine ponad 15. Postanowilam suplementowac sie zmetylowanymi formami kwasu foliowego i witaminy b oraz betaina. Moje pytanie czy sa jakieś przeciwwskazania do stosowania tych suplementów dodam iż choruje na wielohormonalna niedoczynność przysadki,jestem na substytucji hormonalnej m.in hydrocortisonum, minirin melt, euthyrox, przyjmuje tez procoralan, kalipoz, magnez, wapń wit D, heparegen

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza endokrynologa i kierować się jego zaleceniami.