Mycie po stosunku a zajście w ciążę

witam po stosunku z moją kobietą za chwile idzie się myć podobno wklada palce aż do pochwy ja chciałbym mieć dziecko czy plemniki zabija tym myciem czy sperma cala wyleci czy zostanie odpowiednia ilość do zapłodnienia

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie stosujecie Państwo antykoncepcji i stosunek doprowadzony jest do końca, to zapewnione są optymalne warunki do zapłodnienia, nawet w przypadku mycia okolic intymnych przez partnerkę.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Milena Lubowicz

Mycie się po stosunku nie jest metodą antykoncepcyjną, także w takim przypadku istnieje szansa zapłodnienia.
Pozdrawiam