Myśli i głosy samobójcze u młodej osoby

Mam problemy myśli i głosy samobójcze do lekarza mam termin za 2 tygodnie co mam robić w tym wypadku

Proszę się zgłosić do Szpitala Psychiatrycznego lub Oddziału Psychiatrycznego Szpitala Miejskiego - po opisaniu swoich objawów we wstępnym wywiadzie zostanie pani przyjęta na oddział i rozpocznie leczenie.

Witam serdecznie, to niebezpieczna sytuacja. W wypadku powtórzenia się myśli samobójczych powinna Pani udać się na ostry dyżur do szpitala i zażądać pomocy.
Poza tym radziłbym natychmiastowo skonsultować się z psychoterapeutą.
Pozdrawiam i życzę poprawy