Myśli i próby samobójcze na oddziale psychiatrycznym

Moja corka ,przebywa w szpitalu psychiatrycznym po probie samobojczej w szpitalu takze chciala sie zabic,lekarze strasza ja ze złamała regulamin szpitala i chca ja wypisac do domu,mimo ze corka cały czas ma mysli samobojcze.jak maM POSTAPIC W TAKIEJ SYTUCJI?WIEM TEZ ZE DZIECI WNOSZA NA ODZIAŁ OSTRE NARZEDZIA,PAPIEROSY I NIE SA PRZEZ NIKOGO KONTROLOWANE,PALA W TOALECIE TUZ PRZY DYZURCE PIELEGNIAREK ,A PIELEGNIARKI NIE ZWRACAJA NA TO UWAGI.JAK ROZWIAZAC TEN PROBLEM.?DZIEKUJE ZA POMOC.

Dzień dobry,

Współpracować z lekarzami i psychoterapeutami.
I Pani, i specjaliści chcą pomóc córce w leczeniu/zdrowieniu.

Witam, jeżeli ma Pani wątpliwości co do pracy szpitala, być może warto porozmawiać na ten temat z Dyrektorem. Wnoszenie ostrych przedmiotów lub używek to niepokojący sygnał. Pisze Pani o tym, że martwi się o zdrowie i życie córki, która złamała zasady panujące w szpitalu, proszę również zgłosić swoje obawy osobie odpowiedzialnej za decyzję o wypisie córki. Pozdrawiam

Przede wszystkim powinna Pani zgłosić władzom szpitala, że wnoszone są do niego niebezpieczne przedmioty. Warto też porozmawiać z lekarzami prowadzącymi o samopoczuciu córki oraz braku poprawy. Zastanawia mnie też ile córka ma lat, skoro Pani ma 26...

Pozdrawiam serdecznie.