Myśli mężczyzny o seksie z innym mężczyzną

jestem mężczyżną ciągle myślę o seksie z meżczyzną ,nie pociągają mnie dziewczyny co mam robić proszę o pomoc

Dzień dobry!

Ludzie naturalnie różnią się między sobą potrzebami seksualnymi i orientacją seksualną. Być może jest Pan osobą homoseksualną. Jeśli w jakiś sposób stanowi to dla Pana kłopot, może Pan skonsultować się z psychologiem i rozważyć podjęcie psychoterapii w celu określenia i zrozumienia swojej seksualności.

Pozdrawiam!