Myśli o przeszłości seksualnej partnera

Witam, mam 20 lat i od 4 lat jestem w zwiazku z moim partnerem ktory jest 8 lat starszy. Bardzo go kocham ale od pewnego czasu mecza mnie mysli o jego przeszlosci seksualnej. On jest dla mnie pierwszym partnerem seksualnym a ja dla niego nie, nie mial ich duzo i nigdy wczesniej nie byl w powaznym zwiazku raczej przelotne znajomosci lecz ja nie potrafie poradzic sobie z tymi myslami, ze mogl 'robic' to z kims innym.Sama nie wiem o co mi chodzi i czemu o tym mysle lecz doprowadza mnie to do szalu.

Witaj serdecznie! Jest to normalne uczucie. Jesteś zakochana w swoim partnerze dlatego chciałabyś mieć go tylko dla siebie. Nie możesz dopuścić myśli, że mógł uprawiać seks z kimś innym.

Postaraj się potraktować tą informację jako przeszłą - nieaktualną. Postaraj się nie zwracać na to uwagę, gdyż nie wpływa ona bezpośrednio na wasz związek.

W razie problemów możesz się ze mną skontaktować lub udać się do psychoterapeuty w swoim środowisku.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na moją witrynę.
http://psychopedagog.eu