Myśli o seksie z innym mężczyzną

Witam. Mam 38 lat.Mam pytanie jestem zonaty ale ostatnio czesto mysle o seksie z mezczyzna czesto podczas masturbacji mysle o tym I to bardzo mnie podnieca .Nie mialem jeszcze kontaktu z osoba tej samej plci.Czy powinienem sprubowac z mezczyzna zeby sie przekonac ze jestem biseksualny?

Jeśli jest Pan w średnim wieku, żonaty - to wzmacnianie homoseksualnej komponenty (masturbacja, fantazje) nie jest korzystne, jest zagrożeniem dla związku.
Nielojalność małżeńska jest zachowaniem ryzykownym, seks z mężczyzną dla żonatego jest jeszcze większym ryzykiem dla dotychczasowego związku.
Decyzja należy do Pana, za wolność wyboru czasami płaci się duża cenę, jeśli niewłaściwie się wybierze.
Życzę dobrych wyborów. Pozdrawiam. JW, Poznań.
PS. W Lublinie przyjmuje doświadczony lekarz seksuolog, dr K.Bojar, być może warto z Nim porozmawiać.
JW, seksuologia.com

Witam, w związku z tym, że jest Pan żonaty ewentualne eksperymenty związane z seksem w relacji a kimś innym mogą w konsekwencji zniszczyć Pana relację z żoną. W związku z tym, sugerowałabym raczej starać się powstrzymać realizację swoich fantazji, chyba, że Pana związek jest nieudany i tak naprawdę zmierza ku końcowi.
Pozdrawiam