Myśli o śmierci, lęk i kłótnie w związku

Witam.Czeste mysli o smierci juz od dziecka. Bezsenność lęk w kazdym miejscu,mysli o spisku na mnie.Jestem w zwiazku dwa lata ciagly stres w nim wystepuje klotnie obsesja dziewczyny wywieranie na mnie szantazu ciagle krzyczenie na mnie wywarcie presji od kolegow zebym z nia zerwal ja z nia nie chce ale ona ciagle chce i nie daje spokoju jestem z nia w klasie na co dzien moze jestem z przyzwyczajeni Ciagle klotnie nawet o to ze chce isc do kolegow albo ze zle siadlem nie po tej stronie co chciala..

Wspomina Pan także o tym, że ciężko jest się Panu uwolnić ze związku z dziewczyną, w którym nie chce Pan być. Wydaje mi się, że może to być pewnego rodzaju współzależność od tej dziewczyny wynikająca być może z niskiego poczucia wartości.
Jednak, aby mieć pewność, należałoby skonsultować się z psychiatrą (opowiedzieć o bezsenności, lękach, myślach o śmierci i podejrzeniach o spisku na Pana), a w dalszej pracy nad tym - także kontakt z psychologiem będzie bardzo wskazany.
Pozdrawiam.

Dzień dobry. Jeżeli objawy o których Pan pisze rzeczywiście utrzymują się od dzieciństwa i mają duże nasilenie proszę umówić się na konsultację z lekarzem psychiatrą i dokładnie opisać swoje objawy. Psychiatra zaproponuje dalsze leczenie, być może psychoterapię. Pozdrawiam.