Myśli o starszym mężczyźnie

Może to dlatego, że bardzo chciałabym mieć kogoś dla siebie. Dwa tygodnie temu spotkałam mężczyzne starszego ode mnie o jakieś 6, 7 lat. Cały czas o tym myślę. A to, że już nigdy mogę go nie spotkać na swojej drodze jest okropne... To była jedna jedyna rozmowa, natknęliśmy się na ulicy. Cały czas mam nadzieje, że go jeszcze spotkam na swojej drodze, ale chyba nadzieja jest matką naiwnych Bardziej kręcą mnie trochę starsi faceci Chciałabym w przyszłości zakochać się bezgranicznie. Proszę o radę

Witam serdecznie,
Bardzo brakuje Ci miłości, czułości, bycia kochaną. Dlatego cały czas szukasz kogoś, kto byłby w stanie zaspokoić te Twoje potrzeby. Możliwe też, że szukasz choćby namiastki zainteresowania w każdym napotkanym mężczyźnie. Zastanów się skąd wziął się u Ciebie taki głód miłości. Czy brakowało Ci jej w dzieciństwie, szczególnie ze strony ojca?
Pozdrawiam

Witam
To naturalna potrzeba , że chce Pani być dla kogoś ważna, tworzyć udana relację. Trudno powiedzieć , czy jest szansa spotkania ponownie tej osoby, bo nie wiadomo , czy ten mężczyzna tam bywa i czy to był tylko ten jeden raz . Na pewno spotka Pani wartościową osobę , tylko ważne by Pani była pewna swoich wartości, miała lepszą samoocenę, lubiła siebie i nie na siłę poszukiwała takich kontaktów, bo istnieje obawa , że przypadkowo pozwoli Pani na zbyt wiele, zanim Pani dobrze pozna mężczyznę , który Paniom zainteresuje, a ważne , by się Pani przekonała, że to uczciwa osoba, której zależy naprawdę na Pani, najpierw pozwolić sobie dobrze poznać taką osobę w relacji przyjacielskiej zanim pozwolimy sobie na więcej .
Pozdrawiam ciepło
Anna Ręklewska psycholog

Jedno co już Pani wie, to jaki typ wiekowy mężczyzny Pani preferuje. To już dość dużo. Proszę jednak nie starać się zakocha na siłę, tego nie da się tak zrobić. Po jednym spotkaniu, na ulicy po pierwsze trudno wiedzieć czy jest to właśnie " ten" wybranek i po drugie zwykle takie przypadkowe spotkanie ma szanse na kontynuację< bez wymienienia się telefonami, mailami i wyrażeniem chęci na kontynuowanie> ma rację bytu jedynie w filmach. Proszę jednak nie tracić wiary w miłość, ona gdzieś na Panią czeka.