Myśli o stosunku oralnym homoseksualnym

Dlaczego pod wpływem używek, nieobecności mojej Dziewczyny itd zaczynam myśleć o seksie oralnym z mężczyzną. Dlaczego mój mózg chce mnie Przechytrzyć i znaleźć drogę do popędu i chęci sexu poprzez kontakt homo. Czemu i czy to nieprawidłowe ze podniecają mnie penisy. Czym objawia się homoseksualizm? Myślami o związku, życiu,bycie z mężczyzną? Czy same eksperymenty tez są niebezpieczne dla psychiki.

Dzień dobry!

Część ludzi określa się jako jednoznacznie homoseksualnych - tzn. pragną związku, bliskości, relacji, seksualności wyłącznie lub niemal wyłącznie z osobą tej samej płci. Większość ludzi określa się jako heteroseksualne - tzn. na partnerów życiowych, erotycznych i romantycznych poszukują wyłącznie lub niemal wyłącznie osób odmiennej płci. Jest również duża grupa osób biseksualnych, których zainteresowania znajdując się gdzie pomiędzy tymi dwoma wymiarami - niektórzy nieco bliżej hetero-, a inni nieco bliżej homoseksualności.
Niektórzy ludzi są całkowicie pewni swojej orientacji/ tożsamości seksualnej (jakakolwiek by ona nie była), a inni poszukują jej przez wiele lat dorosłego życia, mają wątpliwości, eksperymentują, starają się dookreślić.
Nie jest możliwe stwierdzić, jaka jest Pana orientacja seksualna, ponieważ zależy to przede wszystkim od Pana subiektywnej oceny, Pana przeżywania siebie i swojej seksualności, Pana potrzeb, Pana refleksji.
Odpowiadając na Pana ostatnie pytanie - homoseksualizm nie jest niebezpieczny dla psychiki. Podobnie nie są niebezpieczne same w sobie seksualne eksperymenty homoseksualne. Niebezpieczne mogą być za to wątpliwości, z którymi zostajemy sami, poczucie winy, odczuwanie potrzeb, z którymi nie wiemy, jak sobie poradzić, konflikty w związku na tym tle itp. Zachęcam do osobistego kontaktu z psychologiem.

Pozdrawiam!

Witam. Jak pan widzi - to używki są niebezpieczne dla psychiki, bo ma pan niezdrowe wizje. Konieczna jest pomoc psychologa i psychiatry w Ośrodku Leczenia Uzależnień od środków psychoaktywnych. Używki trzeba odstawić i nigdy więcej po nie nie sięgać. Trzeba pójść do pracy i do szkoły, aby wciąż podnosić swoje kompetencje umysłowe i wciąż się rozwijać. I planować w pozytywny sposób swoje życie. Pozdrawiam

Zachęcam do spotkania z psychologiem i przyjrzeniu się tym fascynacjom, nie tylko pod kątem ewentualnej orientacji homoseksualnej, ale także pod kątem zaburzeń czy trudności emocjonalnych, wpływu substancji psychoaktywnych na pojawianie się tych odczuć i emocji.

Czuje się Pan zagubiony w sferze seksualności i dlatego wskazana jest pomoc psychologa seksuologa.
Warunkiem skutecznej pomocy jest nieużywanie środków psychoaktywnych.
Jeśli nie potrafi Pan tego zrobić, to oznacza, że najpierw trzeba uporać się z tym probleme i pomyśleć o leczeniu uzależnienia.
Pozdrawiam i życzę powodzenia. JW, Poznań.