Myśli po popełnieniu zabójstwa

Raz na tydzień lub dwa razy w tygodniu pojawiają się u mnie myśli, by zabić kogoś z otoczenia. Obawiam się, że je zrealizuję, gdyż nie mam blokady w postaci silnego sumienia! Leczę się psychiatrycznie! Na shizofrenię paranoidalną! Jak sobie poradzić?

Dzień dobry,

Najlepiej porozmawiać o tym z własnym lekarzem prowadzącym /psychologiem?/, ponieważ to on zna Panią osobiście i Pani historię leczenia.

Dzień dobry.

Biorąc pod uwagę opis Pani stanu, jak i fakt, że leczy się Pani już psychiatrycznie, należałoby z całą pewnością opowiedzieć o swoich myślach Pani lekarzowi-psychiatrze.

Pozdrawiam.