Myśli samobójcze a leczenie psychologiczne

Witam. Mam mysli samobójcze, wszystko juz zaplanowałam. Nie chce umierac, ale wiem, ze dzieki temu przestane cierpiec.Chodze do psychologa, ale boje sie, ze skieruje mnie na przymusowe leczenie do szpitala badz psychiatry. Co mam robic??

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, w tej sytuacji konieczna jest wizyta u psychiatry i prośba o pomoc rodzine. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto skorzystać z wizyty u lekarza psychiatry.