Myśli samobójcze a niska samoocena

Bardzo proszę potrzebuje tej rozmowy jak powietrza. Jeżeli jakiś psycholog w okolicach Katowic zechce mi na prawdę pomóc, zapłacę. Toksyczna rodzinka nie daje żyć, samoocena nie daje żyć myślę o samobójstwie nie dlatego że jestem słaby tylko dlatego, że nie wiem jak rozwiązać moje problemy bardzo poważne obniżające komfort mojego życia do zera Bardzo kogoś proszę potrzebuje psychologa z powołania. Kiedy nie wytrzymuje wale z całej siły pięścią w głowę byle żeby żyć i zacząć

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Bez wątpienia wymaga Pan pomocy psychologa. Na naszej stronie znajdzie Pan ranking psychologów z Pana okolicy wraz z opiniami innych pacjentów.