Myśli samobójcze, agresja i płaczliwość

Witam. Mam lęki, myśli samobójcze, jestem konfliktowa czasem agresywna później tego żałuję. Wszystko doprowadza mnie do łez, najdrobniejsze niepowodzenie a w głowie już najgorsze myśli . Lekarz po jednym spotkaniu widząc mnie w stanie rozsypki z łzami w oczach stwierdził że to depresja przepisał mi Aciprex i milocardin na sen. Stwierdził że zwolnienie lekarskie nie jest potrzebne. Pracuję w hucie szkła przy maszynach czy lek jest bezpieczny? Co mogę zrobić jeśli jednak sobie nie poradzę?

Myśli samobójcze to poważna sprawa, proszę tego nie lekceważyć. Lek może wpłynąć na zdolności psychomotyryczne więc trzeba uważać przy pracy. Zachęcam również do kontaktu z psychoterapeutą. Pozdrawiam

Witam serdecznie,
Opisuje Pani dolegliwości psychiczne takie jak lęk, myśli samobójcze, napady agresji i obniżony nastrój. Jest Pani zdezorientowana tą sytuacją, bo jest czymś nieprzyjemnym, co wyprowadza Panią z równowagi. Lekarz przepisał Pani tabletki, nie wypisując zwolnienia z pracy, co Panią martwi, ponieważ pracuje Pani w miejscu, gdzie może zdarzyć się poważny wypadek.
Najlepiej byłoby dla Pani zgłosić się na konsultacje psychologiczne. Myśli samobójcze wymagają przepracowania, bo jak sama nazwa wskazuje zagrażają życiu i zdrowiu. Należy się zastanowić skąd się biorą i co wydarzyło się tuż przed wystąpieniem wymienianych przez Panią objawów.
Zapraszam na rozmowę.