Myśli samobójcze, brak pracy i długi

Witam , Mam mysli samobojcze , trzymalem noz w reku , mam 25 lat jestem od 1m bez pracy,a cale zycie pracowalem gdzies mimo iz studiowwalem dosyc ciezki kierunek bo prawo,dziewczyna mnie zdradzila ktora byla bulimiczka i to ona miala depresje ja robilem wszystko aby zawsze jej pomagac , stracilem prace , hazard zniszczyl moje finanse pozyczki je dobily , mimo pomocy rodziny nie jestem ich wstanie o to ponownie prosic , nie chce mi sie zyc teraz , kiedys bylem bardzo szczesliwym czlowiekiem

Witam serdecznie,
Nagromadziło się w Twoim życiu bardzo wiele problemów. Odebrały Ci one siłę i chęć do walki o swoje jutro. Ale nigdy nie trać nadziei - wszystko da się naprawić, musisz tylko dać sobie szansę. Pierwszy krok to szczera rozmowa z bliskimi i odwyk od hazardu. Potrzebujesz wsparcia, więc nie wstydź się prosić ich o pomoc po raz kolejny. Straciłeś pracę - wiem, że jest to trudne, tym bardziej dla kogoś, kto pracował od zawsze. Nie poddawaj się jednak - masz doświadczenie zawodowe, wykształcenie - znajdziesz pracę.
Warto, abyś zdecydował się także na pomoc specjalisty - po to, by odzyskać chęć do życia.
Pozdrawiam

Witam, znalazł się Pan w trudnej sytuacji, stracił Pan pracę, zdradziła Pana dziewczyna, ma Pan trudności finansowe. Nie chce Pan obciążać rodziny. Rozumiem że czuje się Pan przytłoczony swoją aktualną sytuacją. Jeżeli chce Pan porozmawiać, potrzebne jest Panu wsparcie, doraźna pomoc, proszę skorzystać z telefonu zaufania: 116 123 (http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html) lub na stronie: http://www.telefonzaufania.org.pl/ Jeżeli czuje Pan że znajduje się w kryzysie, ma myśli samobójcze może Pan zgłosić się do szpitala psychiatrycznego i skorzystać z pomocy lekarza psychiatry. Proszę o siebie zadbać, nie zwlekać, umówić się na konsultację. W tej chwili znajduje się Pan w trudnej sytuacji, warto zająć się na początek sobą, ustabilizowaniem emocji. Z odpowiednią pomocą, wsparciem, można stopniowo znaleźć sposób na poprawę sytuacji.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl