Myśli samobójcze i rozstanie z dziewczyną po kradzieży

Okradłem dziewczynę i wybaczyła mi to ale jej mama zabrania spotykania się i kontaktowania ze mną, a ona nie chce żałuję co zrobiłem i wgl i nie radzę sobie bez niej znam ją od 3 lat, a jestem z nią 2 lata już mam myśli samobójcze nie ma dnia żebym nie miał jeszcze rozprawa wkrótce :(

Witam. Zalecam zgłoszenie się do psychiatry. Myśli samobójczych lepiej nie ignorować. Rozważyłbym też podjęcie własnej psychoterapii, tak aby mógł Pan przyjrzeć się temu, co takiego się dzieje w Pana życiu, że działa Pan na własną szkodę. Pozdrawiam

Witam, uważam za konieczne udanie się na konsultację do psychologa i ewentualnie dodatkowo psychiatry i rozpoczęcie pracy nad sobą. Ponosi Pan konsekwencje swojego zachowania nie jest to łatwe, ale można np wyciągnąć z tego wnioski, to chyba lepsze rozwiązanie niż pozbawiać się życia?Pozdrawiam