Myśli samobójcze i samotność

Witam. Mam 28 lat mam problem ze soba zaczelo sie od jakiegos czasu mialem koniete plany wspulne zareczyny slub itd az wkoncu 2tyg temu wyjechalem do angli do pracy po 3 dniach ONa zostawila mnie a teraz wszystko sie kumuluje samotnosc i mysli o problemach nie chec do zycia sie nasilila codziennie tylko placze jak nikt nie widzi i chce krzywde zrobic sobie a najlepiej zabic sie niemoge myslec juz normalnie nie daje rady. Wczesniej byly proby samobojcze ale ktos zawsze przeszkodzil

by zacząć tworzyć swoje własne szczęście w oparciu o zdobyte zasoby (pieniądze, doświadczenie itp.). Widać, że potrafisz być zdeterminowany by osiągnąć cel i odwagi Ci nie brakuje. Możesz znaleźć mnóstwo terapeutów przez Skype'a, którzy fachowo cię wesprą.
Powodzenia.

Witam.Nie powinien Pan teraz pozostawać sam.Ta sytuacja o której Pan pisze jest ogromnie trudna ale minie.Decyzje o skrzywdzeniu siebie są niestety nieodwracalne.Proszę jak najszybciej umówić się do psychoterapeuty lub zadzwonić do Ośrodka Interwencji Kryzysowej.Życzę teraz dużo siły.Ból przemija.Pozdrawiam