Myśli samobójcze i uczucie samotności u 26-latka

wiem ze moge sie gdzies zglosic z tym problemem tyle ze ja nie chce nie wiem mam wielki metlik w glowie nie wiem co mam robic to wszystko tak sie zwalilo odrazu nie wiem moja psychika chyba padla bo nie potrafie nic z tym zrobic na prawde w swieta mam takie pomysly by zrobic cos glupiego by wszyscy zalowali ze wyjechali do angli cala rodzina a ja sam w domu po prostu juz zaczynam ruznie myslec nie przepuszczalem ze cos takiego moze mnie zlapac po prostu po malu sie poddaje

Dzień dobry,

Mimo Pana sporych wahań, namawiam na kontakt z lekarzem psychiatrą i/lub psychoterapeutą - którzy ocenią jakiej formy pomocy Pan potrzebuje (np.: wsparcie psych., psychoterapię czy farmakoterapii). Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.