Myśli samobójcze i uczucie samotności u 32-latka

nie chce mi się już nawet pisać co mi jest myśli samobójcze jedynie w glowie z trudem się powstrzymuje bo sam nie wiem czemu może się boje a może licze na jakiś cud który nigdy się nie zdarzy mam gdzies czy będę anomimowy czy ktoś mi pomoze czy nie samotność jak cholera sam w 4 scianach zamurowany zywcem

Warto skontaktować się z psychologiem i psychiatrą. Pomogą Panu przyjrzeć się swojemu życiu i odnaleźć siłę na zmianę. Pierwszy krok już Pan zrobił- napisał Pan. Jest w Panu część, która szuka pomocy i która chce żyć. Warto jej zaufać i pozwolić sobie pomóc.