Myśli samobójcze po śmierci przez powieszenie syna

mój syn popełnił samobojstwo myslałam ze juz nauczyłam sie z tym zyc powoli wracałam do zycia a kilka tygodni temu zaczełam czuc ze moj syn mnie potrzebuje ze musze z nim byc poszłam w to niejsce gdzie sie powiesił i człkiem realistycznie odczułam ze sie wieszam wydaje mi sie ze w tym momencie nie byłam swiadoma niczego co dzieje sie wokół mnie kiedy sie ocknełam poczułam ogromny strach i w panice uciekłam z tego miejsca . Od tej pory mysle o powieszeniu sie nieboje sie tej mysli Marietta

Nie zadała Pani żadnego pytania, więc trudno cokolwiek napisać. To zupełnie zrozumiałe, że chce Pani być z synem. Jeśli ma Pani dla kogo żyć (inne dzieci, mąż, inni ludzie), to Pani śmierć będzie podwójną stratą, a śmierć syna pójdzie na marne. Pani tęskni. Ale może ma Pani coś jeszcze do zrobienia na tym świecie... Śmierć czeka każdego, również Panią. Każdy odchodzi w właściwym dla siebie czasie. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Pani Marietto, strata dziecka jest ogromną traumą, po której powinna Pani zostać otoczona wsparciem i opieką zarówno rodziny, znajomych, jak i profesjonalną pomocą lekarską i psychologiczną, psychoterapeutyczną. Proszę zgłosić się do najbliższej przychodni lub ośrodka pomocy np. Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Centrum Interwencji Kryzysowej, Poradni Zdrowia Psychicznego, Pomorskiego Centrum Psychotraumatologii. Bezpłatny całodobowy numer zaufania to 116 123.

Pozdrawiam!