Myśli samobójcze po utracie pracy

Witam mam na imie Darek bardzo prosze o pomoc.Mam 36 lat stracilem prace rok temu i nie moge sobie dac z tym rade mam mysli samobojcze jestem strasznie nerwowy nawet w stosunku do mojej mamy.Razem mieszkamy i wszystko mnie denerwuje a tak nie bylo.Bardzo prosze o pomoc pije bardzo okropnie ja musze miec przynajmiej pare sztuk piwa dziennie.Jestem nerwowy do wszystkich jak cos ze sobom nie zrobie boje sie ze moze byc tragedia bardzo prosze o pomoc.

W przypadku występowania myśli samobójczych radzę nie zwlekać i udać się do lekarza psychiatry, a następnie podjąć terapię. Można to zrobić korzystając z ubezpieczenia w każdej Poradni Zdrowia Psychicznego. Pozdrawiam!