Myśli samobójcze pomimo stosowania Mirtagen

biore mirtagen nie moge sobie poradzic non stop mam mysli samobujcze jak zamkne oczy widze sie wiszacego gdzy wydze jakis chaczyk w scianie albo rurke od co mysle jak sie powiesic nie chce ale to jest silniejsze ode mni

Dzień dobry, jeżeli martwią Pana uciążliwe myśli samobójcze i obawia się Pan, że pod ich wpływem impulsu może Pan podjąć próbę samobójczą, proszę w trybie natychmiastowym skonsultować się z lekarzem psychiatrą, który prowadzi Pana leczenie. Gdyby terminy oczekiwania na wizytę były odległe, może udać się Pan na izbę przyjęć do najbliższego szpitala psychiatrycznego, gdzie lekarz dyżurujący przyjmie Pana na wizytę i zaleci dalsze działania. Nie znam szczegółowo Pana sytuacji - być może należy zmienić dawkę leku, albo sam lek. Może warto byłoby do leczenia farmakologicznego włączyć oddziaływania psychoterapeutyczne. Lekarz prowadzący po przeprowadzeniu podstawowego wywiadu, będzie mógł zaoferować Panu adekwatną formę pomocy. Proszę nie ignorować swojego stanu i koniecznie udać się na wizytę do lekarza. Pozdrawiam serdecznie