Myśli samobójcze, samookaleczanie i płacz bez powodu

Moje życie to nic . Nie mam znajomych , na rodzinę nie migę liczyć . Tata cały czas ma do mnie pretensje a mama nie reaguje . Nie mam z kim porozmawiać o swoich problemach . Od jakiegoś czasu mam myśli samobójcze i zaczęłam się ciąć . Nie mam żadnej pasji ani zajęć. Cały czas siedzę na internecie . Często czuję stres i płaczę bez powodu . Sama nie wiem o co mi chodzi.

http://zip.org.pl/

Pozdrawiam!

Dzień dobry, zachęcam panią do konsultacji z psychologiem, który zaleci dalsze kroki postępowania, prawdopodobnie podjęcie psychoterapii. Pomoc może pani uzyskać w Poradni Zdrowia Psychicznego - w ramach NFZ lub w gabinecie prywatnym. Pozdrawiam.