Myśli samobójcze u 23-latki

Dobry wieczór, pytanie do Psychologa. Mam myśli samobójcze często próbuje się powieść ale się boje teraz chce skoczyć z bloku. Leczyłam myśli obsesyjno-kompulsywne, lekarz rodzinny twierdzi że mam nerwice lękową, mój tata jest alkoholikiem. Od wielu lat przeszkadza mi okres i bóle miesiączkowe wystąpiły później. Myślałam nawet o zmianie płci myślę że Bóg to zrozumie bo jest dobry tak samo jak samobójstwo a niektórzy ludzie w internecie piszą mi że pójdę do piekła, tedy bardziej chce się zabić.

Witam,
niezwłocznie proszę się udać po pomoc, najlepiej do lekarza psychiatry. Jakość Pani życia, może zostać zwiększona, jedynie kiedy podejmie Pani stosowne leczenie.
Proszę "zawalczyć" o siebie" i swoje życie.
Trzymam kciuki
Aneta Kaluba