Apatia, problemy z pamięcią i koncentracją oraz myśli samobójcze

Mam następujące objawy: - apatia - problem ze wzrokiem: brak ostrości widzenia coś jak zaraz po przebudzeniu - problemy z pamięcią - problemy z koncentracją - napady gniewu - napady lęku - myśli samobójcze - spowodowane tym jak się czuję - niższa wytrzymałość fizyczna - zwiększenie masy ciała - wahania w apetycie - nadwrażliwość na ciepło sprawdziłem już: witB12, bolerioza, okulista, kardiolog, neurolog, tarczyca - wszystko ok. Podstawowe wyniki również Co to może być

Witam,
Wydaje się, że najrozsądniej będzie jednak osobiście zgłosić się do psychiatry i opowiedzieć o swoich problemach zdrowotnych.
Pozdrawiam.

Szanowny Panie,

Opisywane przez Pana dolegliwości są rozległe i rzeczywiście niepokojące. To dobrze, ze szuka Pan dla siebie odpowiedniej diagnozy i leczenia.
Niestety wszelkie odpowiedzi udzielone na podstawie internetowego opisu, bez możliwości rozmowy z Panem, będą musiały mieć jedynie charakter spekulacji i to obciążanych dużym ryzykiem błędu. Rzetelnych informacji może Panu dostarczyć jedynie wizyta u lekarza i możliwości bezpośredniej rozmowy z nim.
Zachęcam Pana so kontaktu z lekarzem psychiatrą. Objawy, które Pan opisuje psują do kilku jednostek chorobowych. Lekarz psychiatra po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu będzie w stanie dokonać oceny Pana stanu i zalecić odpowiednia farmakoterapię. Kolejnym krokiem będzie odwiedzenie psychoterapeuty i podjęcie psychoterapii. Połączenie leczenia farmakologicznego wraz z psychoterapia powinno doprowadzić do uzyskania ulgi i stopniowego powrotu do normalnego funkcjonowania. Terapeuta będzie Panu w stanie pomoc również w zrozumieniu sytuacji oraz udzielić wsparcia. Gorąco Panu tego życzę.