Jak radzić sobie z myślami samobójczymi i ciągłym smutkiem?

Ma myśli samobójcze zupełny brak apetytu do jedzenia ciągle tylko płacze jestem smutna zwykłe czynność sprawiają mi duże problemy problemy z snem

Myśli samobójcze są sygnałem, że nie ma co czekać i jak najszybciej trzeba zgłosić się po pomoc do specjalisty. Proszę nie czekać aż "samo przejdzie" i zgłosić się albo do szpitala albo do prywatnego gabinetu psychologicznego. Pozdrawiam

Witam, ważne aby uzyskała Pani szybką pomoc i wsparcie. Proszę skontaktować się z ośrodkiem interwencji kryzysowej gdzie uzyska Pani szybką pomoc i będzie mogła porozmawiać z psychologiem o Pani aktualnej sytuacji. Podaję informację gdzie może Pani uzyskać pomoc w Pani miejscowości: (MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ Rzeszów, ul Jagiellońska 26, tel. 853 39 27, Ośrodek Interwencji Kryzysowej ul. Skubisza, tel. 863 69 33, KARAN, CENTRUM INTERWENCJI KRYZYSOWEJ - całodobowo, Rzeszów, ul. Targowa 9a, tel. 17 85 28 648)
http://www.mopsrzeszow.pl/index.php/o-orodku?layout=edit&id=88
Może Pani również skorzystać z rozmowy i wsparcia telefonicznie dzwoniąc na bezpłatny numer telefonu zaufania: 116 123, codziennie od 14.00-22.00
Pozdrawiam serdecznie
http://pracownia-start.pl/

Witam
Pani obniżony nastrój i myśli samobójcze
prawdopodobnie wynikają z niskiej
samooceny
i zapewne przykrych
doświadczeń z przeszłości.
Niewykluczone, że jest to depresja,
jednak rzetelną diagnozę można
postawić tylko podczas osobistej konsultacji.
W leczeniu tego rodzaju zaburzeń doskonale sprawdza się
farmakoterapia wspomagana psychoterapią,
której celem jest m.in. zdobycie umiejętności
radzenia sobie ze stresem i wzmocnienie
poczucia własnej wartości.
Zachęcam do konsultacji z lekarzem psychiatrą
oraz psychologiem lub psychoterapeutą, który dotrze
do źródeł Pani dolegliwości i dobierze odpowiednią
technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu 505 075 298.
W szczególnych przypadkach możliwe są konsultacje
online, np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie