Myśli samobójcze u 33-letniej osoby

mam nie nawiść do siebie samej i obwiniam wszystkich w myślach pragnę zasnąć i już nie obudzić się nie ma mowy o szpitalu nie pójdę myślę że piękna któraś noc dla mnie będzie.....

Dzień dobry!

Serdecznie współczuję trudnej sytuacji. Zapewniam jednak, że można poradzić sobie z tym smutkiem. Jest możliwe, żeby myśli samobójcze zniknęły, zaczęła Pani odzyskiwać spokój, pewność siebie, poczucie własnej wartości i radość z życia. Każdego dnia tą drogą w dobrym kierunku przechodzi bardzo wiele osób.
Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry oraz psychologa psychoterapeuty i rozpocząć leczenie. Często pobyt w szpitalu nie jest konieczny. Może Pani zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

Dzień dobry, zachęcam panią do jak najszybszej wizyty u lekarza psychiatry (nie jest ona jednoznaczna z pójściem do szpitala). Lekarz będzie w stanie postawić diagnozę oraz przepisze leki, następnie zachęcam do kontaktu z psychologiem. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pani zmienić swój sposób przeżywania/funkcjonowania to jak najbardziej namawiam na podjęcie leczenia - zarówno u lekarza psychiatry, jak i psychoterapeuty. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego.