Myśli samobójcze u 45-latka

Już dalej nie mogę, kilka dni temu byłem już na takim etapie samobójstwa, że aż się wystraszyłem że mogę to zrobić. To straszne że myślę, że jak umrze mama a jest już stara i schorowana, a ja mam 46 lat, że to zrobię, chcę to zrobić, nie na widzę siebie, nie na widzę ludzi, jestem gejem, chociaż nie wiem czy mogę się tak opisać bo od 2001 roku z nikim się nie kochałem,

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry, który zleci Panu odpowiednią farmakoterapię na obecnym etapie. A następnie, proszę podjąć leczenie psychoterapeutyczne.
W sytuacji zagrożenia życia, może Pan w każdej chwili zadzwonić na pogotowie lub samemu pojechać na izbę przyjęć do szpitala psychiatrycznego.

Witam, powinien Pan poszukać dla siebie pomocy, wiele osób ma podobny problem lęku i braku chęci do życia, proszę sobie pomóc i zgłosić się do lekarza psychiatry, który dalej Pana pokieruje, bez żadnych własnych działań, mimo zniechęcenia do siebie i innych ludzi Pana stan się nie zmieni. W ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie do psychiatry, lekarz zapewne doradzi także psychoterapię. Pozdrawiam serdecznie.