Myśli samobójcze u ojca dwójki dzieci

Hej,Chciałbym przestać myśleć, ze i task się zabije i nic nie ma sensu.Takie myśli krążą mi ciągle w głowie.Mam 2 dzieci i zone ale nie zależy mi na własnym zdrowiu i na nich.Udaję, jakby dweie osoby - na zewnątrz ok a w środku niechęć do życia itd. Nienawidzę siebie bo nie potrafię myśleć o przyszłości, planować i zabezpieczyć dzieci. Nie chce żyć i tyle.Mecze się ze sobą i z życiem. Po prostu nie chce żyć, pracować, martwić się i stresowac.Mam tego dosyć - na sile biegam - bez radości.

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty, którzy po osobistym zbadaniu zaproponują najlepszą formę leczenia dla Pana (farmakoterapia i/lub psychoterapia). Obecny Pana stan można i należy leczyć.
Pomoc może Pan uzyskać w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.