Myśli samobójcze u partnera

Mój chłopak chce popełnić samobójstwo twierdzi iz jest dla mnie ciężarem ze byłoby i lepiej bez niego... dostał dużego''kopa'' od życia ... próbuje go od tego odwieść ale ten wciąż mnie przekonuje iż wszyscy będą szczęśliwsi bez niego co mam zrobić ?... Nie zgadza się na wizytę u psychologa twierdzi ze już mu nie pomoże ..

Dzień dobry,

Proszę namówić partnera na wizytę u lekarza psychiatry. A w sytuacji zagrożenia życia, wezwać pogotowie.