Myśli urojeniowe a nerwica

Majac przewlekly stres(fizyczna praca w de),depresje auslandera ,wysoka prolaktyne lekarz przepisal: rispolept 0,5mg raz dziennie po czym pojawily sie mysli urojeniowe ,przesladowcze( przyjazd z zagranicy rownoczesnie )moglybyc przyczyna? po odstawieniu i przejsciu na bellergot wrocilo do normy diagnoza u innego lekarza:nerwica

Witam. Możliwe, że objawy te były skutkami ubocznymi stosowania poprzedniego leku. Rozpoczęcie leczeniu u drugiego lekarza mogło okazać się skuteczniejsze, przy tym otrzymał Pan trafniejszą diagnozę.