Na co mogą wskazywać nudności, wymioty i biegunka?

Witam od 2 dni mam silne zawroty glowy i nudności dzis dołączyła sie biegunka i wymioty piana co bardzo mnie niepokoi i nigdzie nie moge znaleźć informacji o wymiotach piana, co to moze byc?

Witam!
Takie objawy zazwyczaj występują przy zatruciach, problemach gastrycznych, błędach dietetycznych i wielu innych. Należy zacząć od lekarza POZ: zbada, zleci badania laboratoryjne, zaleci odpowiednią dietę i stosownie do wyników badań i leczenia w razie potrzeby odpowiednio pokieruje.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.