Na co może wskazywać zachowanie małego dziecka?

Mój synek za 3 dni konczy 2 miesiące .okazalo sie niedawno że ma wzmożone napięcie mięśniowei niewielką asymetrię ciała.Fizykoterapeuta powiedzial ze nie będzie problemu by wszystko wróciło do normy.Ale mnie niepokoi inny fakt że synek malo się do mnie uśmiecha i i nieraz ma rozbiegane oczy i nie skupia ich odrazu jak podejdę do łóżeczka. Bywa że się ładnie patrzy na mnie ale chwile,potem znajduje sobie inny punkt do patrzenia.Zainteresowany jest pozytywką jak go nosze też. się rozgląda,ale mnie martwi ze powinien już mnie rozpoznawać.Dodam że maly ma tez anemie podaje mu kwas foliowy i b6 b6 ale hemoglobina raz 10 raz 9 a podobno to wpływa na rozwój .Czy mam się martwic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje dla własnego spokoju udac się do pediatry i powiedzieć o sowich spostrzeżeniach