Na co stosowany jest lek Nolvadex-D?

Witam serdecznie mam pytania odnośnie żony ponieważ od jakiegoś czasu nie pokoi mnie jej zachowanie podejrzewam ze ma raka piersi i nie chce nikomu powiedziec do tego przyjmuje lek o nazwie Nolvadex-D (tamoksyfen) gdzie w ulotce pisze jednoznacznie czy pomozecie panstwo uzyskac mi odp czy tzn.ze żona ma rak??bede bardzo wdzieczny za odp dziekuje i pozdrawiam

Witam , odpowiedź powinien Pan uzyskać od Żony lub wespół z Nią od lekarza prowadzącego! ja mam za mało danych , aby powiedzieć coś bardziej szczegółowego! z.żurawski