Na co wskazują takie wyniki badań u 39-latki?

Witam serdecznie, wlasnie odebralam wyniki badan, ktore wygladaja nastepujaco: NEU% - 42,9%, NEU - 3,66 K/µl, LYMPH% - 48,3% oraz LYMPH 4,12 K/µl. Do tego dosc liczne nablonki plaskie oraz dosc liczne pasma sluzu w moczu. Co moga zonaczac te wyniki? Martwie sie troche. Mam torbiele w jajnikach jak rowniez w piersiach. Z gory dziekuje za odpiwiedz. Anna, 39 lat

Szanowna Pani, nie łączyłbym torbieli z tymi wynikami, szkoda że nie napisała Pani z jakiego powodu wykonała Pani badania, ponieważ bez danych klinicznych nie jestem w stanie zbytnio pomóc, być może to infekcja