Na co wskazuje mój opis badania tomografii kręgosłupa?

Witam mam wynik tk Zniesiona lordoza szyjna przebyta stabilizacja kręgów C5iC6 na tym poziomie widoczne osteofity tylnej krawędzi trzonu C6imateriał dystansujący trzony C5iC6 prawostronnie modeluje worek oponowy.Na poz.C4-5widoczny umiejscowiony paracentralnie lewostronnie sekwestr o szer.9mm penetrujący światło kanału kręgowego do ok.4,5mm

TK kregosłupa szyjnego do interpretacji klinicznej : " wynik TK Zniesiona lordoza szyjna przebyta stabilizacja kręgów C5 i C6, na tym poziomie widoczne osteofity tylnej krawędzi trzonu C6 i materiał dystansujący trzony C5 i C6 prawostronnie modeluje worek oponowy. Na poziomie C4-5 widoczny umiejscowiony paracentralnie lewostronnie sekwestr o szer.okości 9 mm penetrujący światło kanału kręgowego do ok. 4,5mm " Ważny pełny wywiad, kiedy była operacje neurochirurgiczna? wyniki, objawy. NEUROCHIRURG!! Konieczna pełna konsultacja !! Ważny stan pacjenta, objawy, sprawność, obciążenia...Pozdrawiam i zapraszam na konsultację