Na co wskazuje mój opis rezonansu mózgu?

Witam wczoraj dostałam opis rezonansu przypadki ze względu na mikrogruczolaka czy mogę prosić o interpretację strasznie się denerwuje lekarz dopiero za miesiąc: - - prawostronnie w obrębie częsci gruczołowej obszar nie ulegający wzmocnieniu kontrastowemu jak pozostała część gruczołowa odpowiadajacy mikrogruczolakowi o wymiarach 2.5 x 3.7 x 2.5 mm - lejek przysadki ustawiony prawidłowo - zbiorniki płynowe nadsiodłowe bez zmian - skrzyżowanie nerwów wzrokowych bez zmian WNIOSKI :\X0B\ Mikrogruczolak przysadki mózgowej do korelacji z obrazem klinicznym

Lek. Michał Lenard

W badaniu stwierdzono gruczolaka przysadki. Jeżeli daje on objawy (zaburzenia hormonalne), to prawdopodobnie konieczne będzie jego wycięcie operacyjne. Dokładnych zaleceń udzieli Pani lekarz podczas wizyty. Pozdrawiam!