Na co wskazuje mój wynik immunochemii?

Witam mogę prosić o interpretacje wyników immunochemii? Insulina: 12,63 uU/ml [2,6-24.9] Insulina: 403 uU/ml [] Insulina: 525,3 uU/ml [] Krzywa obciążenia glukoza: Glukoza: 5,90 mmol/l [] Glukoza: 14.97 mmol/l [] Glukoza: 8,51 mmol/l [] Proszę o pomoc na lekarza muszę czekać ponad miesiąc a chce przynajmniej po części wiedzieć na czym stoję. Pozdrawiam

Niestety nie wiem z jakiego powodu robiła Pani badania, proponuje iść do lekarza rodzinnego który wcześniej będzie mógł ustalić te informacje i powiązać je z wynikami,