Na co wskazuje mój wynik rtg kręgosłupa szyjnego?
WITAM odebrałam dzisiaj wyniki RTG kregsłupa szyjnego Nie bardzo rozumiem co oznacza -drobne zwapnienia przy przednich krawędziach trzonów C5-6, w tylnym odc C1 widoczne tzw .lig.arcuale atlantis jak to leczyć ? Badanie robiłam ponieważ mam okropne bóle głowy

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Oznacza to drobne, niewielkie zmiany zwyrodnieniowe. Wskazana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie.
Pozdrawiam.