Na co wskazuje mój wynik TK?

Witam. Otrzymałem wynik badania TK Hypoplastyczna tętnica przednia prawa w odcinku A1. Tętnica kręgowa prawa przechodzi w PICA. Czy to coś poważnego.

OPIS ANGIO TK GŁOWY : " Hypoplastyczna tętnica przednia prawa w odcinku A1. Tętnica kręgowa prawa przechodzi w PICA. "
Pewnie to wrodzona odmiana anatomiczna ... do interpretacjii klinicznej . Konieczny pełny wywiad, konsultacja neurologiczna, pełna ocena stanu zdrowia , wyników badań i leczenia! Pozdrawiam