Na co wskazuje mój wynik w kierunku toksoplazmozy?

W 11 tygodniu robilam badania na toxoplazmoze jedyny wynik ktory otrzymalam to Ig M 0.30 index Wynik ujemny<0.8s/co Wynik watpliwy 0.8-1.0 Wynikdodatni>=1.0 moglabym prosic o intepretacje wyniku Dziekuje

Lek. Paweł Szadkowski

Pani wynik jest ujemny, nie ma świeżego zakażenia Toksoplazmozą i nie ma powodu do niepokoju. Proszę pokazać wynik ginekologowi na kolejnej wizycie, może zaleci wykonanie jeszcze poziomu IgG.