Na co wskazuje taki wynik EEG u 31-latka?

Dzień dobry, Niedawno poddałem się badaniu EEG z myślą o rozpoczęciu sparingów bokserskich. Poniżej zamieszczam treść orzeczenia lekarskiego: Badanie EEG wykonano w czuwaniu. Zapis zróżnicowany przestrzennie. W odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych rejestruje się czynność podstawowa o częstotliwości 10Hz i napięciu do 60uV. W odprowadzeniach czołowych dominuje rytm beta. Na tym tle w odprowadzeniach czołowo-centralnych pojawiają się synchroniczne grupy fal theta o częst. 6Hz i nap. do 60uV. Rz obecna. Hiperwentylacja i fotostymulacja nie aktywuje zmian. Zapis EEG wykazuje dyskretne zmiany w odprowadzeniach czołowo-centralnych z zaznaczonym charakterem napadowym. EEG do dalszej kontroli. Co dalej? Czy za jakiś czas pownienem powtórzyć badania? Poddać się odpowiedniemu leczeniu? Od siebie dodam tylko, że nigdy nie cierpiałem z powodu epilepsji ani podobnych dolegliwości, podobnie jak nikt z mojej rodziny. Pracuję fizycznie i cieszę się dobrym zdrowiem i kondycją, tym bardziej jestem przybity z powodu wyników badań.

EEG do interpretacji klinicznej. Czy miał Pan urazy, zaburzniA ŚWIADOMOŚCI ? Opisane niewielkie zmiany.... Konieczna pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie, analiza wyników badań etc. Ważny stan pacjenta, obciążenia chorobowe, tryb życia, nastrój. Ważna rehabilitacja! Pozdrawiam i zapraszam