Na czym polega artroskopia?

Hej.Mam za niedługo mieć robioną artroskopie.Wstępnie coś czytałam i oglądałam filmik ale no inaczej to jest ogląanie,lepiej jak ktoś to mi opisze i wgl.A więc miał ktoś? Bo za kilka dni mam mieć a się tak stresuje.. Jak to wygląda i jak później czy będę mogła od razu jakoś chodziś, będę musiała chodzić o kulach bo będzie mi chyba lepiej.Nie wiem powiedzcie coś o tym jak mieliście albo was znajomy,ktoś z rodziny miał ;) Dziękuje bardzo za pomoc bo ja tak przeżywam tak się boje że koszmar ;(

Artroskopia to operacja stawu za pomoca kamery, wystarcz zrobic 2- 3 male dziurki zamiast dużego cięcia. Chodzić można na drugi dzień, chyba że był duży zabieg np rekonstrukcja więzadeł albo chrząstki