Na czym polega jodowanie tarczycy?

Na czym polega jodowanie tarczycy? Kiedy można mieć stosunek płciowy po tym jodowaniu tarczycy. Czy trzeba wykonywać to badanie, gdyż mam Zespół Policystycznych Jajników. Proszę o poradę. Pozdrawiam Karolina

Lek. Tomasz Budlewski

polega na podowania jody promieniotworczego,. proponuję udać się do lekarza endorkynologa, po badaniu bedzie mozna określic koneicznosc powyzszego leczenia.